Просимо не допустити передачу лісів громад акціонерному товариству, яке планується створити відповідно до нового законопроекту

Новий законопроєкт про передачу лісів до Акціонерного товариства – це великі втрати, як для місцевих бюджетів, так і для великої кількості лісівників комунальних лісогосподарських підприємств, які стануть безробітними.
Враховуючи вище викладене ДП «Олевський лісгосп АПК» звертається до громадськості з проханням підтримати роботу комунальних лісогосподарських підприємств, як самостійних юридичних осіб та не допустити їх ліквідації. Попередити прийняття зазначеного вище проєкту Закону України в запропонованій редакції на законодавчому рівні.
Проголосуйте та поділіться електронною петицією, що вказана нижче 👇
Для того, щоб проголосувати потрібно у системі зазначити свою особу можна трьома способами:
– за допомогою зареєстрованого запису в Приват Банк;
– за допомогою електронно-цифрового підпису;
– за допомогою ID-картка, Дія. Підпис.
Як проголосувати за електронну петицію? Можете скористатись допомогою за посиланням: https://hpk.edu.ua/…/YAk-progolosuvaty-za-elektronnu…