Іванна Охримчук із Сущан – бронзова призерка Чемпіонату України з вільної боротьби

25-28 квітня у Кам’янець-Подільському проводився Чемпіонат України з вільної боротьби до 15 років. У цих змаганнях у складі збірної команди Житомирської області взяли участь вихованці Олевської ДЮСШ: Ілля Лупаїна, Іван Лук’янчук, Даніїл Іщенко, Артем Новак та Іванна Охримчук. Ще троє наших спортсменів боролись за команду міста Київ, так як вони навчаються у спортивному ліцеї: Катерина Павленко, Іван Хлань, Вадим Демидюк.

Найбільшу кількість борців до складу команди області делегували олевчани, які принесли єдину медаль та велику кількість набраних очків.

Іванна Охримчук стала бронзова призерка чемпіонату України з вільної боротьби серед дівчат до 15 років. До фіналу дійшов ще один наш борець – Ілля Лупаїна, який у боротьбі за ІІІ місце не зміг здобути бронзову медаль, так як проведений ним прийом у 4 бали не був зарахований суддями.

Іванна Охримчук та Ілля Лупаїна були запрошені на навчання до спортивних ліцеїв м. Київ та м. Бровари.

Тренерський склад та батьки дякують керівництву міської ради за надання транспорту для перевезення спортсменів до місця змагань.

Тренер вищої категорії,
заслужений працівник