Відбулась нарада з керівниками закладів освіти

Сьогодні, 4 травня, міський голова Сергій Лисицький та його заступник Юрій Данюк зустрілись з керівниками навчальних закладів Олевської громади.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань, зокрема про організацію освітнього процесу в умовах сьогодення, формування перспективної мережі закладів освіти на наступний навчальний рік з врахуванням вимог Закону України, організацію та проведення заходів завершення навчального року та підготовку закладів освіти до нового навчального року.

Також голова громади подякував педагогам, хто активно допомагає Збройним Силам України.

Слід зазначити, що працівники освіти активно долучаються до різних благодійних заходів: концертів, ярмарок, акцій. Так, нещодавно у Дружбівській гімназії зібрали 7400 грн на потреби ЗСУ. А учні та викладачі Олевських ліцеїв всього за одну добу зібрали вантажівку смаколиків для дітей деокупованої Херсонщини. Таких прикладів дуже багато, це свідчить про те, що наша громада дійсно об’єднана в добрій справі.