Освітянам розповіли про ризики вибухонебезпечних залишків війни

Знання про ризики вибухонебезпечних залишків війни можуть врятувати життя.

4 травня представник міжнародної гуманітарної організації Danish Refugee Council провів навчання для керівників навчальних закладів Олевської громади. Фахівець DRC розповів про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни, головні правила поведінки на замінованій території, а також алгоритми дій у разі виявлення боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

Подібні навчання представники DRC вже проводять в закладах освіти Коростенської територіальної громади. В умовах війни від інформованості та правильності наших дій залежить безпека, життя та здоров’я людей.

Курси щодо ризиків вибухонебезпечних предметів для різних вікових категорій, українською від DRC можна пройти за посиланням: https://stopmina.dk/

Присутні на зібранні подякували представнику міжнародної гуманітарнї організації за змістовне та актуальне заняття щодо ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами.