Чергову партію військового спорядження передали на передову для військовослужбовців нашої громади.

Військові аптечки, взуття, військову форму, плитоноску, рукавиці, окуляри,  наколінники та інше спорядження міський голова Сергій Лисицький передав рідним військових, які наразі захищають нашу країну від російських загарбників.

Це все було закуплено завдяки небайдужим громадянам, землякам, які власними зусиллями щоденно і невтомно збирають кошти для захисників.

«З першого дня війни всі об’єдналися в боротьбі з ворогом. Дякую кожному, хто долучається до важливої справи – допомогти нашим військовим. Війна триває. Нашим захисникам допомога потрібна завжди. Їм зараз найважче. Від нашої громади ми робимо все можливе, щоб полегшити роботу військовослужбовців. Разом до Перемоги», – коментує міський голова Сергій Лисицький.