Чергова допомога для військових Олевської громади

Війна триває, по території України росія завдає ракетних ударів, а наші мужні воїни боронять наші рубежі в найгарячіших точках фронту. Зараз, як і раніше, їм потрібна наша молитва та підтримка.

Тож на звернення родичів військовослужбовців нашої громади міський голова Сергій Лисицький передав спорядження для чотирьох наших захисників. Це жителі Зольні Вдовиченко Віктор та Березюк Сергій, Копища – Ковальчук Віктор, Варварівка – Павленко Олег.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Один з захисників у списку – це батько полеглого Героя Вадима Вдовиченко, ось, що означає ПОМСТИМОСЯ, але вразило інше дружина воїна і мати Героя, відмовилася від спорядження на користь іншого жителя села Зольня, взяла тільки берці для чоловіка. Слів немає, саме так виглядає міць українського народу, саме цим ми  відрізняємось від ворога».