В Кишині відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Традиційно на велике християнське свято Трійці жителі Кишина відзначали День села. Через війну, яка досі триває, цьогоріч не було звичних святкувань та народних гулянь, втім, було організовано благодійний концерт для збору коштів на потреби Збройних Сил України.

На захід були запрошені гості з сусідніх старостинських округів:  народний ансамбль «Заспів» з села Хмелівка та вокалістка з села Тепениця Лілія Ковальчук. Долучилися до концерту також місцеві дітки.

Впродовж заходу було зібрано 3 тисячі гривень. Ці кошти завідувачка Хмелівським сільським клубом та керівниця ансамблю «Заспів» Вікторія Стовбун передала міському голові Сергію Лисицькому на потреби ЗСУ.

«Кожна така допомога – це підтримка наших воїнів, які зі зброєю в руках боронять українські рубежі від загарбника. Війна триває і запитів від наших військових дуже багато. Тому ми маємо об’єднуватись, щоб разом виразити нашу підтримку Збройним Силам України та продовжувати допомагати», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.