Безпека – перш за все!

Для підвищення безпеки роботи уповноважених органів з питань пробації при виконанні посадових обов’язків у частині профілактики можливих проявів агресивної поведінки з боку суб’єктів пробації, 16.06.2023 року для працівників Коростенського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області начальника Анжели Козловець, провідного інспектора Дмитра Костюченка, фахівця Інни Стожук та закріпленого за сектором, тимчасово, на час зміни місця перебування у період воєнного стану начальника відділу №7 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Анжеліки Харенко на базі ДЮСШ м. Олевська проведено тренером-викладачем з греко-римської боротьби Миколою Закіровим навчання основним прийомам самозахисту і психологічної саморегуляції, а саме відпрацьовані такі прийоми як «Кочерга», «Звалювання», «Заціпка під ногу» та інші.

Коростенський районний сектор №3
філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській