Набір для чищення зброї, навушники, форма та взуття для військових нашої громади

Продовжуємо допомогу військовослужбовцям Олевської громади, бо запитів на спорядження різного типу надходить дуже багато.

Цього разу міський голова Сергій Лисицький передав спорядження для двох військових: Шостаку Руслану з міста Олевськ та Мидловцю Сергію з села Варварівка. Було передано літню форму, взуття, шумозаглушувальні захисні активні стрілкові навушники, набір для чищення зброї на загальну суму майже 8 тисяч гривень.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Різні роди військ та бригади. Різне забезпечення. Різні потреби. Але мета одна – щоб хлопці скоріше повернулися додому, до звичного мирного життя після перемоги. Кожна допомога можлива завдяки спільним зусиллям громади, тож щиро дякую всім хто допомагає ЗСУ».