До уваги підприємиць Житомирщини! Відкрито навчання з підприємницької діяльності за програмою UWE Hub

10 000 українських жінок-підприємниць зможуть пройти навчання щодо ведення бізнесу в межах програми Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub), яка реалізується в Україні Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”. Партнером програми є Міністерство економіки України.

“Уряд активно підтримує жінок-підприємниць, які створюють і розвивають власний бізнес. Зокрема, ми надаємо їм фінансову підтримку в межах грантових програм, завдяки яким можна отримати від 250 тис. грн до кількох мільйонів на започаткування й розширення власної справи. Ми зацікавлені, щоб українські підприємниці досягали успіху, відкривали нові підприємства, створювали робочі місця та посилювали економічний фронт нашої країни. Ми вдячні партнерам за готовність надати їм можливість здобути нові знання для ведення бізнесу, обмінятись досвідом та отримати нові можливості для реалізації. Пройти навчання за програмою UWE Hub зможуть, зокрема, й понад 2 000 жінок, які вже отримали гранти від держави на старт або розвиток власної справи, а також ті, хто лише планує подати заявки на їх отримання”, – зазначила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

В межах реалізації програми UWE Hub в Україні буде створено мережу офлайн-хабів для жінок-підприємниць, де вони зможуть навчитися основ підприємництва, інструментам розвитку своєї власної справи, об’єднатися у жіночу бізнес-спільноту та знайти партнерів. Окрім того, заплановано також онлайн-програми та різні спеціальні заходи.

Наразі стартував третій сезон навчальної програми UWE Hub. Учасниками перших сезонів стали понад 250 українок. Під час першої програми, більше 80% учасниць вперше зробили фінансову модель свого бізнесу. Серед галузей бізнесу учасниць, які брали участь в програмі, освіта, виробництво та handmade, мода, дизайн, HoReCa, консалтинг, торгівля, туризм, медицина, будівництво та архітектура. Отримані під час навчання знання допомогли учасницям програми збільшити прибуток свого бізнесу (в середньому на 30%) та кількість клієнтів (збільшилась від 10% до 20%), реалізувати свої бізнес-ідеї та запустити нові компанії.

Приєднатись до спільноти та ознайомитись з програмою можна на сайті UWE Hub.

Довідково

Програма Ukrainian Women Entrepreneurs Hub, що реалізується Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», спрямована на навчання 1 мільйона українських жінок, в тому числі внутрішніх переселенок, започаткуванню власної справи або розширенню власного бізнесу, розвиток і підтримку спільноти таких жінок-підприємниць та інших стейкхолдерів, зацікавлених у розвитку жіночого підприємництва, через створення та розбудову мережі офлайн-хабів для жінок-підприємниць в Україні. Впродовж 2023 року планується навчити 10 000 жінок-підприємниць.

У 2023 році онлайн компонент Програми реалізується Центром «Розвиток КСВ» в межах програми «Мріємо та діємо», що впроваджується IREX за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а офлайн компонент частково за підтримки організації Global Giving (США), Агенції Нідерландів з підприємництва. Партнер Ukrainian Women Entrepreneurs Hub – глобальний рух Buzz Women.

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту