Олевська громада отримала 4 генератори та 3 тонни пального

Літо закінчується, отже, Україна наближається до чергового опалювального сезону в умовах воєнного стану. Минулоріч всі регіони, в тому числі й Олевська громада, пережили блекаути, перебої з мобільним зв’язком і, в подальшому, тотальну економію електроенергії.

Міський голова Сергій Лисицький ще під час блекаутів дав доручення спеціалістам забезпечити всі навчальні заклади генераторами. Завдяки партнерам деякі потреби вдалось вирішити, за що ми висловлюємо щиру вдячність.

Заступник міського голови Юрій Данюк разом з депутатом міської ради Павлом Налапком також звернулися до Фонду «Партнерство за сильну Україну», що реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл» з проханням допомогти у придбанні генераторів і палива для них.

Нарешті кропітка співпраця дала свої плоди: для Олевської громади від Фонду передали чотири дизельні генератори потужністю 7,5 кВт і 3 тонни дизельного пального.

Генератори направили на напрямок, де були найбільші перебої електроенергії, а проблеми з мобільним зв’язком тривають і досі. Пристрої отримали Покровський ліцей, Корощинська гімназія, адмін. приміщення с. Покровське, де знаходиться сільська рада, ФАП, будинок культури і бібліотека, адмін. приміщення с. Рудня-Бистра, де знаходиться сільська рада та клуб.

Генератор потужністю 2,5 кВт, що знаходився в селі Покровське, передадуть в село Журжевичі.

Було прийняте рішення отримане дизельне пальне розділити: 1 тонну передали на заклади, що отримали генератори, ще 2 тонни розділили між всіма навчальними закладами, що мають дизельний генератор.

Також з керівниками цих закладів відбулась робоча зустріч, де обговорили підготовку до нового навчального року, укриття та проблемні питання.  

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту