Авто з Європи, яке так і не отримала майбутня власниця: правоохоронці встановлюють причетних

Днями до поліції звернулась 44-річна жителька Овруцької громади, яка розповіла, що переказала 150 тисяч гривень завдатку за пригін автомобіля з-за кордону. Та пізніше звʼязок з автодилером обірвався й взагалі. 

Поліцейським жінка розповіла, що в Інтернет-мережі «Фейсбук» знайшла  оголошення щодо підбору автомобіля з Європи. Вже у ході онлайн спілкування автодилер наголосив, що для підтвердження замовлення необхідно здійснити передоплату, а також оплатити послуги фірми. Жінка на такі умови погодилася та здійснила переказ у розмірі 150 тисяч гривень на вказану посередником банківську картку. 

Після здійснення транзакції  вона вирішила поцікавитись чи надійшов грошовий переказ. Але виявила, що в месенджері заблокована, а всі зв’язки з посередником обірвалися.

Слідчі відділу поліції №1 Коростенського райуправління (м. Овруч) розпочали досудове розслідування за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) КК України. Законодавством за вчинення такого правопорушення передбачено покарання від штрафу до 5 років позбавлення волі.

Шановні громадяни ! Поліція закликає бути уважними та розсудливими під час вартісних покупок та покупок в інтернеті. 

Для цього потрібно дотримуватись елементарних правил: 

– перед тим, як зробити покупку в інтернет-магазині, перевірте відомості про продавця або постачальника послуг та вивчіть відгуки інших користувачів;

– у разі дорогої покупки спілкуйтеся із продавцем лише особисто офлайн;

– вимагайте надання офіційних документів представника послуг, підтвердження його повноважень та на сам товар, який вам пропонують.

Будьте уважні та обережні. Не дайте себе ошукати!

Коростенське районне управління поліції

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту