Гала-концерт IV обласного конкурсу-фестивалю колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка»

Сьогодні, 5 січня, відбувся гала-концерт IV обласного конкурсу-фестивалю колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка». Програма заходу була цікава і насичена, а головне – з благодійною основою на підтримку наших воїнів.

В основі гала-концерту була новорічна вистава за мотивами п’єси Тараса Шевченка «Назар Стодоля». Впродовж вистави на сцені виступили переможці фестивалю-конкурсу «Різдвяна зірка».

Насолодитися новорічним дійством зібралася повна зала глядачів, серед них – заступник міського голови Юрій Данюк. Цікава акторська гра, а особливо неймовірне виконання автентичних колядок і щедрівок неабияк справили враження на присутніх, тож по завершенню концертної частини глядачі аплодували стоячи та вигукували «Браво!».

Далі перейшли до нагородження. Начальник відділу культури та туризму Олевської міської ради Анна Вжесінська подякувала всім за участь, привітала присутніх з новорічними святами та вручила грамоти і грошові винагороди призерам «Різдвяної зірки», а переможцям номінацій – також особливі фірмові нагороди.

Місця розподілилися таким чином:

Гран-прі – народний жіночий вокальний ансамбль «Кришталеві роси», м. Коростень (керівник Альона Литвинчук)

«Колядки та щедрівки» (колективи, дитяча вікова категорія):

І місце — фольклорний ансамбль «Гурельки», с. Радовель Олевської ТГ (кер. Олена Романенко);

II місце – «зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України ансамбль фольклорного співу «Вінець», Бердичівська ТГ (кер. Лариса Куліченко);

III місце — дитячий вокальний колектив «Олевчаночки», м. Олевськ (кер. Олена Бреслаш).

«Колядки та щедрівки» (колективи, доросла вікова категорія):

І місце – «Світанок», смт Лугини (кер. Олег Шрам);

II місце — народний вокальний ансамбль «Калинонька», Тетерівська ТГ (кер. Віталій Левченко);

III місце – народний аматорський ансамбль народної пісні «Серпанок», м. Андрушівка (кер. Інна Щитнік).

«Колядки та щедрівки» (художня самодіяльність, доросла вікова категорія):

І місце — жіночий вокальний ансамбль «Журавка», с. Лопатичі, Олевська ТГ (кер. Світлана Цибанєва);

II місце — народний вокальний ансамбль «Уборть», с. Копище Олевська ТГ (кер. Анатолій Борисовець);

II місце — ансамбль української пісні «Калини цвіт», Гришковецька ТГ (кер. Наталія Канарська);

III місце — вокальний ансамбль «Рідня», с. Кам`янка, Олевська ТГ (кер. Юрій Козачок);

«Колядки та щедрівки» (мала форма, доросла вікова категорія):

І місце – народне вокальне тріо «Червоні маки», Романівська ТГ (кер. Алла Гринчук)

«Солісти» (дитяча вікова категорія):

І місце – Мар’яна Штаплер, Черняхівська ТГ (кер. Ірина Кальдіна);

II місце — Соломія Тернова, м.Олевськ (кер. Олена Бреслаш);

III місце – Вікторія Осипчук, м. Олевськ (кер. Тетяна Данюк).

«Солісти» (доросла вікова категорія):

І місце – Ірина Шапорда, с. Копище, Олевська ТГ;

II місце – Наталія Осипчук, с. Зубковичі, Олевська ТГ;

III місце – Таїсії Гришковець, с. Корощине, Олевська ТГ.

Дякуємо всім учасникам за цікавий та гарний захід. Бажаємо подальших здобутків та розвитку своїх талантів.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.