Графік виїзду мобільної медичної команди до Олевської громади

У лютому мобільна медична команда здійснить 4 виїзди до Олевської громади. Під час роботи команд місцеві жителі можуть отримати консультації сімейного лікаря, медичної сестри, психолога, соціального працівника.

Графік виїзду:
08 лютого – с. Хочине;
15 лютого – с. Журжевичі;
22 лютого – с. Перга;
29 лютого – c. Жубровичі.

Мобільна медична команда здійснює скринінги на: цукровий діабет, хронічне обструктивне захворювання легень, серцево-судинні захворювання, втрату слуху, гендернозумовлене насилля (ГЗН), депресію.

Усі послуги ММК є безоплатними.

Такі активності здійснюються на Житомирщині In Touch Ukraine Foundation у межах проєкту «Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Житомирської області», що реалізується в рамках підтримки проєкту USAID – US Agency for International Development, спільно з Pact «Інновації для подолання епідемії ВІЛ».