Керівники сільських клубів та БК прозвітували за ІІ півріччя 2023 року

Керівники сільських будинків культури та клубів прозвітували про пророблену роботу за друге півріччя 2023 року. На нараді були присутні заступник міського голови Юрій Данюк та начальник відділу культури та туризму Анна Вжесінська.

Загалом в Олевській громаді функціонує 14 сільських і селищних будинків культури та 17 сільських клубів.

Впродовж другого півріччя 2023 року всі сільські заклади культури провели велику кількість заходів, в тому числі і онлайн. Працюють над заохоченням молоді до культурно-масових заходів, займаються патріотичним вихованням.

Всі, хто звітували, відзначили, що з початком повномасштабного вторгнення допомога нашим військовим стала одним з пріоритетів у щоденній роботі: працівники організовують збори коштів, проводять благодійні концерти та ярмарки, плетуть захисні сітки, збирають продукти харчування і городину, в’яжуть теплі речі.

Згідно звіту відділу культури та туризму Олевської міської ради, за 2023 рік загалом було проведено 1498 заходів в громаді. Серед них – 12 масштабних заходів відомих артистів та виконавців.