Презентація проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми»

Сьогодні, 25 березня, в Олевській міській раді відбулась презентація проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми». В рамках заходу відбулась установча зустріч надавачів соціальних послуг для визначення ролей та обов’язків і схеми перенаправлення.

На зустрічі були присутні перший заступник міського голови Василь Ковальчук, працівники соціальних та медичних установ Олевської громади, а також координаторки проєкту.

Проєкт «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми» пропонує до впровадження послуг:

• соціальний супровід альтернативних форм виховання (ПС/ ДБСТ, опіка, піклування);
  • денний догляд для дітей з інвалідністю;
  • кризове втручання;
  • медіація;
  • розвиток батьківських компетенцій;
  • психосоціальна підтримка;
  • підхід соціальні виплати + соціальні послуги.

Проєкт впроваджується UNICEF Ukraine за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). Проєкт реалізується у партнерстві з Українська мережа за права дитини, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО “Соціальна Синергія”, Українська освітня платформа.