Заборона на вилов на період нересту

З метою забезпечення охорони водних біоресурсів та створення сприятливих умов для їх природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах переносяться строки заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктів (їх частинах) на період нересту в 2024 році:

• у водосховищах – з 1 квітня до 9 червня 2024 р.;
  • у річках (їх частинах) та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) – з 1 квітня до 20 травня 2024 р.

Також, нагадуємо, що відповідно до Наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області від 22.11.2023 р. №69 у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області встановлено заборону на лов річкових раків до 30 червня 2024 року.