Створення Хмелівського закладу дошкільної освіти та інші питання комісії з соціально-гуманітарних питань

9 квітня відбулось засідання комісії з соціально-гуманітарних питань, де було розглянуто 5 питань.

У роботі комісії взяли участь: секретар ради Сергій Мельник, заступник міського голови Юрій Данюк, депутати, члени комісії: Наталія Яценко, Світлана Гергало, Володимир Гаврилюк і начальники та заступники відділів і управлінь міської ради.

Підтримали члени  комісії затвердження Статуту комунального закладу «Міський Будинок культури» Олевської міської ради Житомирської області в новій редакції, а також – внесення змін до структури штатної чисельності відділу культури та туризму.

Зміни вносяться у зв’язку зі створенням Молодіжного простору – структурного підрозділу міського Будинку культури. Реалізується проєкт спільно з ГО «ГО ГЛОБАЛ» та UNICEF, про що був укладений відповідний Меморандум.

Завданнями Молодіжного простору будуть:

• підтримка та запровадження інструментів для розкриття потенціалу й можливостей молоді задля реалізації громадських ініціатив у відбудові своєї громади та країни загалом;
  • створення майданчика для розвитку навичок, можливостей навчання та підвищення спроможності до розвитку інновацій, STEM і популярної науки у громаді;
  • створення та впровадження рішень або можливостей для реалізації програм з психоемоційної підтримки, розвитку емоційного інтелекту та комунікаційних навичок у дітей та молоді;
  • створення можливостей та спільна координація дій для запровадження менторських програм, програм з розвитку лідерських навичок, навчання проектному менеджменту в громадському секторі;
  • забезпечення на постійній основі спілкування і координації дій, проведення взаємних консультацій, систематична комунікація та обмін інформацією;
  • проведення заходів, публічні дискусії, круглі столи, тренінги, воркшопи, конференції, семінари, зустрічі, робочі групи тощо з метою виконання завдань;
  • проведення інформаційних кампаній, просування завдань у соціальних мережах, популяризація діяльності простору, тощо.

Також члени комісії підтримали внесення змін в штатний розпис Комунальної установи «Олевський центр дитячої та юнацької творчості» Олевської міської ради. До штату вводяться 0,5 ставки керівника гуртка спортивного напрямку.

Одноголосно підтримали й створення Хмелівського закладу дошкільної освіти Олевської міської ради. Штатна чисельність дитячого садочка становитиме 1.42 штатних одиниць. Наразі планується робота закладу дошкільної освіти з короткотривалим перебуванням дітей.

Всі розглянуті питання будуть винесені на розгляд депутатів на чергову сесію міської ради.