За злочин наступає відповідальність!

Мешканця Олевської громади засудили до 6 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину проти життя та здоров’я.

За принципової позиції прокурорів Олевського відділу Коростенської окружної прокуратури 36 річного жителя с. Нові Білокоровичі (Білокоровицька ОТГ) Коростенського району, Житомирської області визнано винним у спричиненні умисних тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння (ч.1 ст. 121 КК України) та засуджено до позбавлення волі за заподіяння тілесних ушкоджень в область грудної клітини односельчанину із застосуванням ножа, зазделегідь принесеного з собою з метою вчинення особистих «розборок».

За результатами розгляду кримінального правопорушення в суді вироком Ємільчинського районного суду Житомирської області від 11.04.2024 дану особу засуджено за ч.1 ст. 121 КК України до 6 років 6 місяців позбавлення волі. Запобіжний захід залишено попередньо обраний – тримання під вартою.

Інформація надана Олевським відділом
Коростенської окружної прокуратури