Юрій Данюк відвідав робочу зустріч щодо протидії торгівлі людьми

Заступник міського голови Юрій Данюк відвідав робочу зустріч у форматі міні-тренінгу з заступниками голів місцевих рад територіальних громад Коростенського району та Коростенської РВА з питання управління політикою протидії торгівлі людьми і гендерно-зумовленому насильству.

На зустрічі, яка відбулась у місті Коростень, також було обговорено координацію та взаємодію місцевих рад і райдержадміністрацій в реалізації Обласної цільової програми підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2024 рік в частині «Протидія торгівлі людьми».

В рамках заходу було проведено міні-тренінг щодо координації дій суб’єктів Національного механізму взаємодії з питань попередження торгівлі людьми в громадах, виявлення постраждалих та надання комплексної допомоги в національному та міжнародному законодавстві.