Мітинг з нагоди Міжнародного дня памʼяті про Чорнобильську катастрофу

Сьогодні, 26 квітня, відзначається Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу. З нагоди цього дня біля пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» відбувся мітинг.

Присутні згадали аварію на атомній електростанції, ліквідацію наслідків цієї планетарної трагедії та сучасні злочини російської федерації, які вони скоїли на Чорнобильчькій АЕС та продовжують це робити на Запорізькій АЕС, наражаючи людство на безпрецедентну небезпеку.

Міський голова Сергій Лисицький подякував ліквідаторам за їх непересічний героїзм, самопожертву, подвиг заради прийдешніх поколінь.

Відзнаками було нагороджено учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС.

Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи світ, а також захисників і захисниць України, які віддали своє життя в цій війні.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.