Міський голова взяв участь у форумі щодо підтримки та розвитку української молоді

Міський голова Сергій Лисицький взяв участь у форумі «Діти та молодь у центрі відновлення громади – партнерство та рішення на децентралізованому рівні», організований Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ в рамках проєкту KFW.

Обговорення важливих проєктів підтримки та розвитку української молоді відбувалось за участі начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, начальника Коростенської РВА Олега Рябого, представників українського Уряду, міжнародних партнерів, керівництва громад.

Тема підтримки молоді актуальна навіть в такі складні для країни часи, адже підростаюче покоління – це основа розбудови нашої держави.

Під час форуму були зроблені акценти на інвестиціях в освіту та молодіжні центри, фізичне і психічне здоров’я, соціальні послуги – важливих напрямках для розвитку молоді.

Після повномасштабного вторгнення Житомирська область стала однією з перших, хто розпочав системну роботу з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ. Як результат – реалізовано ряд важливих проєктів в різних громадах області.

Дякуємо Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ за надійну підтримку!