Команда Олевського ліцею №3 посіла IV місце в обласному етапі змагань зі спортивного орієнтування – «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Нещодавно ми повідомляли про те, що команда Олевського ліцею №3 перемогла у районному етапі змагань зі спортивного орієнтування – «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Тож саме команда Олевського ліцею №3 представляла весь Коростенський район в обласному етапі змагань, які відбулись у місті Житомир на центральному міському стадіоні «Полісся» та у Шодуарівському парку.

Захід було проведено за сприяння Президента України, Житомирської обласної військової адміністрації та Благодійного фонду BGV, який зробив подарунки всім учасникам – футболки з емблемами організаторів дійства.

Команда Олевського ліцею №3 представляла Коростенський район у складі:

• Тичини Анни;
  • Волчкової Кіри;
  • Гайчені Вероніки;
  • Тимощук Валерії;
  • Десюк Евеліни;
  • Хільчук Ангеліни;
  • Ковальчука Максима;
  • Конти Арсена;
  • Тимощука Богдана;
  • Філоненка Івана;
  • Мидловця Олександра;
  • Благого Артема.

Підготували команду до змагань вчителі ліцею Дубровець Дмитро Іванович та Покотило Віктор Петрович.

Підтримували учасників змагання в Житомирі заступник міського голови Юрій Данюк, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, його заступник Юрій Денисовець, начальник Коростенської РВА Олег Рябой, директорка Благодійного фонду BGV Поліна Алдошина та інші.

У ході запеклої боротьби, наша команда посіла почесне IV місце.

Щиро вітаємо юних спортсменів з гарною грою та дякуємо дітям і їх наставникам за гідне представлення Олевської громади на обласному рівні!