Надання неправомірної вимоги працівнику поліції

За публічного обвинувачення прокурорів Олевського відділу Коростенської окружної прокуратури засуджено жителя  територіальної громади та визнано винним у наданні службовій особі неправомірної вигоди за невчинення службовою особою в інтересах того,  хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади (ч. 1 ст. 369 КК України).

          Прокурором у суді доведено, що злочин скоїв 28-ми річний житель  територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Так, в один з травневих днів поточного року місцевий мешканець надав службовій особі – поліцейському сектору реагування патрульної поліції, який перебував на добовому чергуванні з патрулювання території обслуговування з метою забезпечення порядку та публічної безпеки неправомірну вигоду у розмірі 1 000 гривень, ігноруючи попередження про притягнення до кримінальної відповідальності, за не притягнення його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.121 КУпАП та уникнення для нього негативних наслідків, які поклав у передню дверку службового автомобіля.

          Вироком Лугинського районного суду Житомирської області відповідно до укладеної  угоди про визнання винуватості особу засуджено до покарання у виді штрафу, в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, в сумі 17 000 грн.

          Наразі вирок не набув чинності.

Олевський відділ Коростенської окружної прокуратури

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту