Працівників ТОВ “Олевськ-Хліб” привітали з професійним святом

В третю неділю жовтня своє професійне свято відзначили працівники харчової промисловості. З цієї нагоди міський голова Сергій Лисицький привітав працівників ТОВ «Олевськ-Хліб» та вручив грамоти міської ради.

За невтомну та наполегливу працю відзнаки отримали: майстер зміни Ірина Бондар, водій автотранспортних засобів Віктор Ренкас, головний інженер Олександр Потапчук. Також грамотою нагороджений керівник підприємства Олег Нечипорук.

Міський голова підкреслив значимість праці хлібопекарів, зазначивши, що виробництво хліба завжди було і залишається основою продовольчої безпеки нашого міста та країни загалом.

«Ваша праця заслуговує на найвищу похвалу. Щодня ви працюєте над тим, щоб на столі кожної родини був смачний і корисний хліб, символ достатку та миру», – зазначив він.