Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Коростенській РВА

23 жовтня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Робочою групою проаналізовано публічні закупівлі, які  на стадії оголошення або прийому пропозицій від учасників, за період з 01.10.2024 по 21.10.2024, в розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування.

Проведено аналіз 19 публічних закупівель, що оголошені суб’єктами господарювання у Коростенському районі.

Відмітили члени робочої групи закупівлю, що спрямована на підтримку Збройних Сил України та територіальної оборони. Так, Ушомирська сільська рада здійснила закупівлю – «Квадрокоптери» на суму 800 000,00 грн. 18 жовтня 2024 року укладений та опублікований на офіційному майданчику Prozorro договір з переможцем ТОВ “Центральна керуюча компанія” з пропозицією 800 000 грн.

Проаналізовані закупівлі є законодавчо і технічно обґрунтованим з додаванням необхідних документів

Робоча група продовжує аналіз публічних закупівель, оголошених різними суб’єктами господарювання в розрізі територіальних громад Коростенського району на предмет доцільності та необхідності витрачання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.