Увага! Погіршення погодних умов!

За даними Житомирського обласного гідрометеоцентру, протягом 15-19 січня на території Олевської міської територіальної громади очікується погіршення погодних умов – суттєве зниження температурного режиму.

15 січня: Хмарно. Невеликий сніг. На дорогах можлива ожеледиця. Вітер північно-західний, 2-5 м/с. Температура протягом доби 11-17 ℃ морозу (відчувається як 16-22℃ морозу).

16 січня: Хмарно. Без істотних опадів. На дорогах  можлива ожеледиця. Вітер західний, 1-2 м/с. Температура протягом доби 17-20 ℃ морозу (відчувається як 22-27℃ морозу).

17 січня: Хмарно. Без істотних опадів. На дорогах  можлива ожеледиця. Вітер північно-західний, 1-2 м/с. Температура протягом доби 21-25 ℃ морозу (відчувається як 26-34℃ морозу).

18 січня: Хмарно. Без істотних опадів. На дорогах  можлива ожеледиця. Вітер північно-західний, 2-3 м/с. Температура протягом доби 20-24 ℃ морозу (відчувається як 26-32℃ морозу).

19 січня: Хмарно. Без істотних опадів. На дорогах  можлива ожеледиця. Вітер південний, 2-3 м/с. Температура протягом доби 11-26 ℃ морозу (відчувається як 16-34℃ морозу).

В період ускладнення погодних умов, зниження температури повітря та появі ожеледі закликаємо водіїв утриматись від користування особистим автотранспортом, а при неможливості – бути максимально уважними.

Шановні громадяни! Будьте уважними та пильними під час руху по вулицях міста, особливо поблизу будинків та споруд.