Культурно-мистецька акція “Ніч музеїв” в Олевському краєзнавчому музеї

18 травня у світі відмічають Міжнародний день музеїв. Тому, в цей день, Олевський краєзнавчий музей відкрив свої двері для всіх бажаючих де проводилась акція під назвою «Ніч музеїв».

Для всіх відвідувачів вхід був безкоштовний і кожен міг взяти участь у майстер-класі із виготовлення ляльки-мотанки від Вікторії Талах, подивитись виставку робіт з бісеру від рукодільниці Ірини Гарбовської та фотовиставку робіт Романа Світловського, а також придбати мило ручної роботи від майстрині Юлії Павленко.

До акції також долучилося керівництво міської ради та громадськість.

З нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв міський голова Сергій Лисицький вручив квіти та подяку за багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність, відданість своїй справі, вагомий особистий внесок у збереження та примноження історико-культурної спадщини директору Олевського краєзнавчого музею Анні Вжесинській.

Під час заходу всі присутні насолоджувались музичним супроводом від вчителів та вихованців Олевської музичної школи та українськими піснями у виконанні Наталії Романчук.

Наостанок всі охочі переглянули фільм «Ніч в музеї».