Результати Відкритої першості з футболу Олевської ТГ сезону 2024 р.

У Відкритій першості з футболу Олевської міської територіальної громади сезону 2024 р. визначилися з переможцями. Загалом у змаганнях взяли участь 6 команд. Офіційне нагородження призерів та учасників відбулось 22 вересня на території Біотехнологічного ліцею Радовель.

В ході запеклої боротьби призові місця розподілилися таким чином:

• І місце – команда «Городок» (смт Нові Білокоровичі);
  • ІІ місце – команда «Каменяр» (с. Жубровичі);
  • ІІІ місце – команда «Старт» (смт Лугини).

Кубки, медалі та грамоти призерам вручили заступник міського голови Юрій Данюк та голова Федерації футболу Олевської ТГ Віктор Шапорда.

Щиро вітаємо всіх учасників та переможців!

Також за ініціативність, активну життєву позицію та багаторічний особистий вагомий внесок у розвиток футболу  грамотами Олевської міської ради були нагороджені: Віталій Попович, Ярослав Павленко, Олександр Бовсуновський, Володимир Любиченко, Михайло Савчук, Юрій Покальчук, Микола Давидюк, Михайло Євдокимов, Ярослав Міньковець та Іван Дмитренко.

Організатор змагань – Федерація футболу Олевської ТГ у співпраці з міською радою.