Нагородження з нагоди Дня Незалежності

З нагоди святкування Дня Незалежності з вітальною промовою на сцені виступили священнослужителі Свято-Миколаївської церкви о.Сергій,  костелу Воздвиження Святого Хреста о. Ігор та церкви Преображення Господнього о. В’ячеслав, голова ОТГ Олег Омельчук, голова райради Віктор Троц, голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко та голова Спілки воїнів-учасників АТО Олевського району Андрій Іванов.

За патріотизм, вірність військовій присязі, мужність і відвагу проявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності  Батьківщини та з нагоди Дня Незалежності України медалями «За воїнську доблесть» нагороджено військовослужбовців Мрочка М.М., Ліпка С.Л., Тетерука М.В., Романчука Ю.Г., Бобровника Ю.В., Гриценка О.А., Козловця В.Ф., Макарова Д.О. За патріотизм, особистий внесок у збереження територіальної цілісності Батьківщини медалями «Патріотка України» нагороджено Шмат І.Г. та Павленко М.М.

З нагоди Дня Незалежності спільною грамотою міської та районної рад, райдержадміністрації були нагороджені родина Савченків Миколи Дмитровича та Валентини Володимирівни, за патріотичне виховання власних дітей – Тараса, Тетяни та Романа, які служать в АТО; учасник АТО, головний спеціаліст апарату райдержадміністрації Рудницький О.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Островська О.Г., головний лікар Олевської центральної лікарні Демкович П.Т., депутат районної ради, лісничий Руднянського лісництва ДП «Олевське лісове господарство» Палій С.М., начальник Олевського районного сектору  управління ДСНС України в Житомирській області Стужук В.М., директор Будинку культури с.Зубковичі Кравченко Р.А., завідуюча фельдшерським пунктом с.Соснівка Охремчук Л.М., завідуюча філіалом бібліотеки с. Варварівка Патюк О.А., директор Журжевицької ЗОШ I-II ступенів Климовець Н.І., завідуюча пологовим відділенням КУ «Олевська ЦЛ» Нечипорук М.А., музичний керівник ЦРД №2 «Сонечко» Торубарова О.С., заступник директора  Цетру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Помін Т.І., медичний статистик Олевського центру ПМСД Хланюк Л.І., вчитель початкових класів Олевської ЗОШ №3 Назарчук Г.М., діловод с.Лопатичі Михальчук Н.О., завідуюча Калинівським ДНЗ Ляшук Н.С.,  пасічник с.Хочино Дворецький В.І., завідуюча Кам’янським ДНЗ №9 «Світлячок» Головенко Т.М., вчитель зарубіжної літератури, української мови та літератури Дружбівського НВК, автор 3-х збірок поетичних творів Курило А.А., діловод сіл Зольня, Ковалівка, Сердюки Горпиніч О.І., завідувачка бібліотекою-філіалом с.Лопатичі  Мельник Н.В., директор Будинку культури смт. Дружба Патюк В.В., ветеран місцевого самоврядування с.Юрове Хомутовський О.П., депутати міської ради Хлань В.С. та Кручко Г.Ю.,  члени виконкому Рябой Є.М. та Дубченко Є.Є.

Грамотами Житомирської обласної ради нагороджено керуючого справами виконавчого комітету міської ради Русин Ю.Г., заввідділом бухгалтерського обліку та звітності Дорош В.В., директора міського будинку культури Халімончука П.О., працівницю ЦРД «Сонечко» м.Олевськ Козловець І.А. та редакцію газети «Зорі над Убортю».