Святковий концерт “З Україною в серці”. ФОТОЗВІТ

Святковий вечір Дня Незалежності доповнили цікаві та яскраві виступи співочих та танцювальних колективів, солістів з усієї громади. Свої найкращі пісні дарували Павло Шинкар (м.Олевськ), вокальний ансамбль «Калиновий цвіт» (м.Олевськ, керівник Олена Бреслаш), ансамбль «Уборть» ( с.Копище, керівник Анатолій Борисовець), гурт «Олевчани» ( м.Олевськ, керівник Ігор Ярошовець),  квартет  сільського Будинку культури  (с.Лопатичі, керівник Віра Романчук), Іван Хомутовський (с. Кам’янка), танцювальний колектив «ТІП ТОП» ЦХЕТУМу (керівник Настасюк О.А.), вокальний ансамбль «Кумоньки» (с. Сущани, керівник Тетяна Ковальчук), дитячий ансамбль  міського Будинку культури  «Посмішка» (керівник Олена Бреслаш), Володимир Крекотень (смт Дружба), жіноче вокальне тріо міського Будинку культури, Світлана Цибаєва (с.Лопатичі), вокально-інструментальний  чоловічий ансамбль (с. Чижівка, Новоград – Волинський район), Тетяна Михайленко (с.Майдан), вокально-інструментальний ансамбль міського Будинку культури.