Міський голова привітав відвідувачів Кишинського стаціонарного відділення

29 вересня голова Олевської міської ради Олег Васильович Омельчук відвідав Кишинське стаціонарне відділення по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян Олевського територіального центру.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, всі 44 «жителі» закладу отримали смачні подарунки. Після слів привітань Олег Васильович оглянув технічні умови приміщення, а заступник міського голови Яків Миколайович Осипчук залишився, щоб особисто поспілкуватися з відвідувачами.

Як впевнився голова міської ради,  Кишинське стаціонарне відділення по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян забезпечене дровами на 100%.  Проте дах приміщення потребує капітального ремонту. Проблемним питанням також залишається технічне забезпечення відділення – не вистачає сучасної витяжки та пральних машинок.

Постало також питання в доцільності утримування власного домашнього господарства – за попередньою оцінкою, більш вигідно купувати готову продукцію. Проте дане питання очікує подальшого розгляду.