В Олевську будують мережі водопостачання та каналізації

В Олевську розпочався масштабний проект з будівництва водопровідних та каналізаційних мереж приватного сектору по вулицях Гагаріна, Матросова, Корольова, Миру та Зоряна. З самого ранку 19 жовтня на вулицях Гагаріна та Ціолковського працює техніка, встановлюють каналізаційні колодязі.

Жителі цих вулиць давно говорять про проблеми з водою, яка час від часу зникає в криницях. Нарешті міська рада зрушила питання з мертвої точки і активно працює в цьому напрямі.

Роботи проводить ТОВ «Жмеринський райкомунсервіс» з Вінницької області, який виграв тендер. Вартість проекту становить 2,4 млн грн. Відомо, що цього року підприємство також виграло тендер на будівництво водогону в с. Нове Село Хмельницької області.

На стадії завершення будівництво даних мереж на центральних вулицях Калинова, Суворова та І.Франка. Незабаром розпочнуться роботи з капітального ремонту водопровідної мережі в смт Дружба.