Якою була вулиця Володимирська до ремонту

Завершено капітальний ремонт вулиці Володимирської. Це була найгірша асфальтована дорога в місті, яка віднедавна має зовсім інший вигляд.  Роботи виконувало одеське приватне підприємство «Артембуд», яке виграло відповідний тендер з ціновою пропозицією у сумі 5 млн грн. Відремонтували Володимирську від міської ради до перехрестя вулиць Герцена та Набережна. Загальна протяжність дороги складає 890 метрів, а ширина 10-12 метрів, до аптеки №32 дорогу розширено на 2 метри.

Щодо недоліків з дорожніми люками, то питання обговорено з підрядником. Представник генпідрядної організації підписав акт про те, що він зобов’язується переробити всі каналізаційні та водопровідні колодязні люки по Володимирській відповідно до рівня дорожнього полотна.

Щодо тротуарів на цій вулиці, то варто зазначити, що міською радою виготовлено проекти на реконструкцію тротуарів на вулицях Володимирська та Свято-Миколаївська, роботи заплановано на  2018 рік.