Працівники сільського господарства відзначили професійне свято

Професійне свято День працівників сільського господарства відзначається щорічно у третю неділю листопада. Напередодні, 17 листопада, в Олевську відбувся святковий концерт для працівників цієї галузі.

Присутніх вітали: заступник міського голови Олександр Ніколайчук, голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, голова районної ради Віктор Троц, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Володимир Михайленко та керівник апарату РДА Леонід Котвицький.

Від Олевської міської ради грамоти та грошові винагороди отримали робітниця і офіс-менеджер ТОВ «Олевськ Агро» Світлана Романчук та Тетяна Делейчук. Подякою Житомирської обласної ради був нагороджений керівник ПСП ім. Першого Травня Віктор Хлань. Грамотою управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації нагороджені керівник ПОСП «Іскра» Микола Соколюк та керівник СТОВ «Світанок» Алла Козловець.

Грамоти Олевської райдержадміністрації та районної ради отримали сільськогосподарські колективи СФГ «Мирне» та ТОВ «Олевськ Агро», а також 62 працівника сільськогосподарської галузі.

Для присутніх виступали місцеві артисти та колективи: Олена Бреслаш, Ігор Васильчук, «Олевчани», «Фаворит», колектив с. Тепениця, «Калиновий цвіт» та тріо МБК.