В Юрівському дитячому садочку переобладнали опалення та замінили вікна

В дошкільному навчальному закладі «Пролісок» села Юрове переобладнали систему опалення. Необхідність в цьому була вже давно. Раніше відбувались поточні ремонтні роботи системи опалення, проте цілком це проблему прохолодних приміщень не вирішувало.

За кошти державної субвенції, яка надійшла Олевській об’єднаній територіальній громаді на формування інфраструктури, було виконано проект технічного переоснащення системи опалення ДНЗ №35 «Пролісок» в с. Юрове. Вартість проекту – 199 176 гривень.

Раніше в дитячому садочку були замінені вікна в рамках проекту «Капітальний ремонт приміщення ДНЗ №35». Кошти на виконання робіт у сумі 88 тисяч гривень надійшли згідно державної субвенції за поданням народного депутата України Володимира Арешонкова, співфінансування з міського бюджету – 3%.