Результати конкурсу-виставки «Фотохант»

Відбулось голосування за кращі роботи у конкурсі-виставці «Фотохант». Свої фотографії подали п’ятеро жителів Олевської громади у чотирьох категоріях: «Вулицями й вуличками мого міста», «Людина ХХІ століття», «Яскрава емоція», «Макросвіт».

Переможців визначали у молодшій (до 18 років) та старшій віковій категорії (від 18 років).

До компетентного журі увійшли: найкращий фотограф Олевської громади, який з 2007 року входить до Спілки фотохудожників України, переможець трьох міжнародних конкурсів Микола Данюк, приватний підприємець Григорій Шмат, вчитель Олевської гімназії Юлія Десюк та спеціаліст по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ Олевської міської ради Вікторія Загоровська.

Одноголосно кращою фотографією в молодшій віковій категорії було визначено роботу Горпиніча Максима (13 років) у категорії «Макросвіт». У старшій віковій категорії перемогу отримала Рабош Анастасія теж з роботою у категорії «Макросвіт». Ми вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам конкурсу. З усіма поданими роботами можна буде ознайомитись у приміщенні Будинку культури з 13:00 до 16:00.

Нагородження учасників конкурсу відбудеться 19 травня, під час святкування Дня міста.