На Дні села Юрове виступили «Коростенські музики»

Цими вихідними у Юрові відзначали подвійне свято –Трійцю та День села.

Привітати юрівчан зі святом приїхали секретар міської ради Віталій Шейко та помічник народного депутата Володимира Арешонкова Валерій Троян.

В якості подарунку на свято Володимир Юрійович організував приїзд і виступ народного гурту Коростенського міського будинку культури «Коростенські музики» (керівник Анатолій Стужук).

Грамотами від народного депутата нагородили сільського голову минулих скликань Хомутовського О.П., лісничого Юрівського лісництва на пенсії Хильчука А.Т. та директора Юрівської школи Талах Г.А.

Староста громади Талах І.В. нагородив грамотами ветеранів праці Талаха Ф.Д., Козуб О.Г. та Талаха П.І.

Традиційно подарунки отримали найстарша жителька громади Юркова Катерина Корнилівна та наймолодша – Редько Богдана Сергіївна.

Староста висловив слова вдячності за надання спонсорської допомоги  Вовку С.А., Нестерчук О.В. та Лупаїні В.В. і працівникам торгівлі.