Спортивні змагання до Дня захисту дітей

31 травня спортивними організаціями Олевщини ВФСТ «Колос», ДЮСШ, Федераціями футболу та волейболу проведено дитячий спортивний фестиваль з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей. Виборювали спортивні трофеї з міні-футболу та волейболу серед хлопців та дівчат різних вікових груп команди: Олевська ЗОШ №2, Олевська ЗОШ №3, Олевська гімназії, ДЮСШ, с. Копище, с. Лопатичі, с. Сущани, с. Кишин, с. Варварівка, с. Білокоровичі, смт. Нові Білокоровичі, с. Жубровичі.

Відкрили турнір на районному стадіоні «Колос» міський голова Олег Омельчук та його заступник Яків Осипчук, разом з керівниками спортивних організацій Володимиром Рабошем, Валерієм Шапордою, Олександром Паламарчуком та Віктором Шапордою.

Перемогу в змаганнях з міні-футболу в молодшій віковій групі вибороли юні футболісти з с. Білокоровичі (тренер Сергій Любиченко), друге місце – Олевська ДЮСШ (тренер Михайло Карповець), третє –  «Штурм» Олевська гімназія (тренер Віталій Попович).

В старшій віковій групі перемогу здобули футболісти з с. Сущани (тренер Юрій Стафійчук), друге місце виборола команда «Граніт», с. Жубровичі, (тренер Ігор Коваль), третє місце – ДЮСШ (тренер Михайло Карповець).

В змаганнях з волейболу серед дівчат перемогли спортсменки з с. Копище (тренер Степан Чернуха), друге місце – с. Лопатичі (тренер Анатолій Бідюк), третє місце зайняли спортсменки з с. Кишин (тренер Таня Шумейко).

Серед хлопців чемпіонами стали волейболісти ДЮСШ (тренер Тетяна Шумейко), друге місце – Олевська гімназія (тренер Олександр Паламарчук), третє місце –  Олевська ЗОШ №2 (тренер Володимир Повар).

Всі переможці та призери турніру нагороджені кубками, медалями та грамотами. Солодкі подарунки отримали всі інші учасники змагань. Учасники та організатори спортивного фестивалю висловлюють щиру вдячність спонсорам та меценатам, завдяки яким вдалось організувати спортивне свято для дітей: депутатам Олевської міської ради Віктору Шапорді та Валерію Гарбовському, приватним підприємцям Юрію Стафійчуку, Андрію Черниху, Валерію Шапорді, Володимиру Любиченку, Дмитру Сауху, Володимиру Катинському, Павлу Шостаку та Білокоровицькому сільському голові Сергію Коцуру.

Більше фото дивіться у групі Федерація футболу Олевщини та Олевська ДЮСШ в соціальній мережі Фейсбук.