Учасники від Олевської музичної школи отримали нагороди у міжнародному конкурсі

Музиканти Олевщини взяли участь у ІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв, який проходив у Києві 26-27 травня. Від Олевської музичної школи на конкурс відправилися 10 учасників: 9 учнів та один викладач.

У результаті напружених змагань 4 наших учасника посіли І місце у своїх номінаціях та категоріях:

• Дідус Сергій (баян) у номінації «Інструментальне мистецтво», середня вікова категорія (викладач Баланчук Г.Й.);
  • Жавино Іванна (фортепіано) у номінації «Інструментальне мистецтво», середня вікова категорія (викладач Халімончук Д.В.);
  • Григорчук Назар у номінації «Вокал», середня вікова категорія (викладач Тимків Т.А.);
  • Халімончук Діна Вікторівна у номінації «Вокал», вікова категорія 25+.

Четверо учнів Олевської музичної школи посіли ІІ місця:

• Шніпко Марія у номінації «Вокал», старша вікова категорія (викладач Горбовська І.В.);
  • Долібець Марина у номінації «Вокал», середня вікова категорія (викладач Данюк Т.Б.);
  • Токарчук Анжеліка у номінації «Вокал», молодша вікова категорія (викладач Кльоц І.В.);
  • Шепетько Анастасія у номінації «Інструментальне мистецтво», середня вікова категорія (викладач Халімончук Д.В.).

Всі переможці отримали дипломи лауреатів І та ІІ ступенів, а також кубки.

Двоє учасників від Олевщини стали дипломантами конкурсу у номінації «Інструментальне мистецтво»: Шут Ангеліна, молодша вікова категорія (викладач Халімончук Д.В.) та Курбеко Денис, середня вікова категорія (викладач Баланчук Г.Й.).

Шлях до омріяних нагород став для учасників з Олевської музичної школи не легким: виїжджаючи о 5 ранку всі змогли повернутися додому тільки через добу – о 4 ранку наступного дня.

Двом нашим учасникам запропонували взяти участь у гала-концерті фестивалю: Григорчуку Назару та Дідусу Сергію. Втім вдалося виступити тільки Назару.

Раніше двоє баяністів, учнів Баланчук Г.Й., взяли участь у ХІІ Відкритому Всеукраїнському конкурсі юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького. Курбеко Денис став дипломантом конкурсу, а Дідус Сергій посів  І місце, отримавши кубок та відповідний диплом.