Інформація про «Week-end в Олевську-2018»

Відбулась чергова нарада оргкомітету по організації та проведенню  «Week-end в Олевську»  21 липня 2018 року.

«Week-end в Олевську-2018»:

• Фестиваль вуличної музики;
  • Свято чорниці;
  • Конкурс костюму та багато іншого.

Інформація про правила, час і місця проведення фестивалю вуличної музики розміщується  на сайті міської ради, на офіційному сайті відділу культури Олевської ОТГ та у соціальних мережах.

Отримані перші заявки   учасників, які хочуть приїхати на фестиваль: Ірина Кравченко (смт. Білокоровичі), Фольклорний ансамбль «Жовті мережки» (с.Клесів Сарненського р-ну), Васильчук Ігор (м.Олевськ), Саша Євтушок (м. Андрушівка), Василь Воливач (м.Радомишль), Колектив «Від суботи до суботи» (смт. Ємільчине), Модерн (вуличні танці) та інші.

Нагадуємо , що у фестивалі можуть взяти участь музичні колективи, музиканти та співаки різних жанрів та напрямів, які  погоджуються з правилами фестивалю,  та своєчасно реєструються, заповнюючи відповідну заявку на участь у фестивалі.

Участь у фестивалі безкоштовна.

Положення про фестиваль і форму заявки на участь у фестивалі дивіться на сайті Олевської міської ради та на сторінці  Facebook

Зареєстровані вже сімь претендентів на участь у конкурсі костюму. Всі з міста Олевськ.

Нагадуємо, що конкурс відбудеться за умови наявності 20 осіб у кожній віковій категорії.

Детальніше про положення конкурсу, критерії оцінювання, нагородження та форму заявки на участь у конкурсі дивіться на сайті Олевської міської ради та на сторінці Facebook.

Вирішено також розробити систему заохочення для тих, хто братиме участь у виставці-конкурсі «Чорнична смакота».

Прийняті й перші заявки на виставку квітів.

Вирішено питання оформлення центру міста та локацій, де відбуватиметься фестиваль вуличної музики.

Наступну інформацію про підготовку до «Week-end в Олевську-2018» читайте тут 21 червня.