Пологовому відділенню подарували необхідну техніку

З офіційним візитом до Олевського пологового відділення завітали керівник Олевського відділення Благодійного фонду Сергія Пашинського Андрій Іванов та керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин. Від Благодійного фонду Сегія Пашинського пологовому відділенню подарували сучасний багатофункціональний принтер та 3 шт. цифрових тюнерів Т2.

Завідуюча відділенням Марія Нечипорук щиро подякувала за подарунки та розповіла про проблеми, які є у їхньому відділенні. Адміністрація пологового відділення написала звернення на депутата Верховної Ради Сергія Пашинського з проханням допомогти знайти джерела фінансування для закупівлі апарату ультразвукової діагностики. Завідуюча запевнила спеціаліст УЗД у відділенні вже є.

Андрій Іванов був здивований що даного апарату в Олевську ще немає, адже це є першою необхідністю для визначення строку чи патології вагітності.

В Олевському пологовому відділенні народжують жінки зі всього району. За 2017 рік народилося близько 500 немовлят.