Вітання та благодійний обід у Міжнародний день людей похилого віку

Підопічних Кишинського стаціонарного відділення привітали з Міжнародним днем людей похилого віку. Слова привітань висловили директор Олевського територіального центру соціального обслуговування, надання соціальних послуг Олевської міської ради Лариса Хоречко та завідуючий стаціонарним відділенням Ігор Толкач. Вони побажали присутнім міцного здоров’я, довгих років життя та передали вітання від міського голови Олега Омельчука.

Пізніше для людей, які знаходяться на обслуговуванні соціальними працівниками територіального центру в місті Олевськ, було організовано благодійний обід. Лариса Валеріївна також привітала всіх присутніх.

Благодійну допомогу надали приватні підприємці: Гарбовський В.М., Бобенко Н.М., Гергало Л.В., Павленко Л.М., Кондратовець Н.П., Стеценко К.П., Шапорда В.О., Фещук Л.О., Кльоц М.Д., Мальцев О.В., Лозко Т.І., Островська Т.М., Хлань Т.М.

Директор Олевського територіального центру соціального обслуговування, надання соціальних послуг Олевської міської ради Лариса Хоречко