В Олевську привітали працівників культури з професійним святом

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Тому з цієї нагоди об 11:00 год. відбулись урочисті заходи в Олевському міському Будинку культури.  В залі зібралися не тільки працівники будинків культури, а й працівники сільських клубів, бібліотекарі, аматори народного мистецтва, працівники музичної школи, краєзнавчого музею та всі причетні до цього свята.

На свято завітали:заступник міського голови Яків Осипчук, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук, голова Олевської РДА Лазаренко Дмитро, заступник голови районної ради Олександр Ковальчук  та перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко.

Щирі вітання з професійним святом та найкращі побажання від Олевської міської ради передав заступник міського голови Яків Осипчук. Грамотами та грошовими нагородами Яків Миколайович відзначив викладача музичної школи по класу духових інструментів Володимира Михайленка, бухгалтера І кат. централізованої бухгалтерії відділу культури Людмилу Ковальчук, завідувача клубу с. Сердюки Аллу Рабуш, бібліотекаря бібліотеки-філіалу № 32 с. Майдан Ірину Потайчук. А за найкращу світлицю нагородили колективи бібліотеки-філіалу №21 с. Жубровичі та бібліотеки-філіалу №18 с. Зольня.

Заступник міського голови, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук привітав працівників культури зі святом, побажав здоров’я, родинного затишку та творчих здобутків. Грамотами від управління культури та туризму Обласної державної адміністрації Олександр Володимирович нагородив директора будинку культури смт. Дружба Віталія Патюка, бібліотекаря бібліотеки-філіалу с. Покровське Світлану Яценко та викладача по класу баяну Олевської музичної школи Анжелу Талах.

Перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко привітав присутніх зі святом, грамотою відзначив керівника гурту «Олевчани» Ігоря Ярошовця і подякою заступника директора по роботі з дітьми Олевської центральної бібліотечної системи Ольгу Федоренко.

Сертифікати на придбання ноутбука від народного депутата України Володимира Арешонкова були вручені для бібліотеки с. Калинівка, Будинку культури с. Кам’янка і для Хмелівського сільського клубу. А Олевська центральна бібліотечна система отримала подарунковий сертифікат на підписку газети «Незалежна».

Також подяками народного депутата Володимира Арешонкова нагородили: народний аматорський вокальний ансамбль «Калиновий цвіт», народний аматорський вокальний ансамбль «Уборть», народний аматорський ансамбль «Вербиченька», директора Будинку культури смт. Нові Білокоровичі Тамару Кузьмич, директор Будинку культури с. Лопатичі Віру Романчук, провідного методиста Олевського будинку культури Ігоря Васильчука.

Також кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено грамотами Олевської районної державної адміністрації, районної ради та відділу культури.

В. о старости с. Лопатичі Наталія Горпинич та заступник сільського голови Білокоровицької сільської ради Наталія Содель щирими словами і найкращими побажаннями привітали присутніх з професійним святом, подякували за високий професіоналізм, щирість та любов до своєї справи та вручили подяки кращим працівникам.

Протягом свята музичні вітання дарували: Наталія Романчук, ансамбль Фаворит, Аліна Головенко, Олена Бреслаш, Анатолій Борисовець, Ігор Васильчук та вокальний ансамбль «Калиновий цвіт».

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі фейсбук.