В Олевську вшанували пам’ять жертв голодоморів

24 листопада, в останню суботу листопада, Україна вшановувала пам’ять жертв голодоморів. В Олевську на площі Соборній зібрались небайдужі жителі громади аби згадати страшні роки голоду та хвилиною мовчання віддати данину пам’яті.

До слова були запрошені о. Сергій, ієрей Свято-Миколаївської церкви, о. В’ячеслав,священнослужитель церкви Преображення Господнього, о. Леон, настоятель Олевського римсько-католицького храму Воздвиження Всечесного Хреста.

Присутні помолилися, приєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання та поставили лампадки у формі хреста.

Після закінчення мітингу-реквієму міський голова Олег Омельчук, його заступники Олександр Ніколайчук та Яків Осипчук, секретар міської ради Віталій Шейко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Юрій Русин, заступник голови районної ради Олександр Ковальчук та голова Спілки воїнів-учасників АТО Андрій Іванов відправились вшанувати пам’ять на міське кладовище до хреста, встановленого померлим від голоду в 30-х роках ХХ століття.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.