Позачергове засідання виконавчого комітету

7 грудня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. На ньому було розглянуто 3 питання.

Першим розглянули питання про погодження переліку об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Олевській міській об’єднаній територіальній громаді.

До вже затвердженого переліку, який включав у себе 14 об’єктів, планують додати ще два:

1. Капітальний ремонт дороги по вул. Космонавтів в м. Олевськ Житомирської області (коригування);
  2. Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення с. Хочине Олевського району Житомирської області.

Члени виконавчого комітету одноголосно погодили відповідний перелік.

На виконкомі було розглянуте питання про укладання договору найму соціального житла по вул. Свято-Миколаївська в м. Олевськ з дитиною-сиротою 1997 року народження. Строк дії договору найму соціального житла – 3 роки.

Також на засіданні виконавчого комітету розглядали питання про зміну та присвоєння адресних номерів.

Дивіться також: відео позачергового засідання виконавчого комітету