Для всіх перших класів шкіл Олевської ОТГ закупили меблі

В школах Олевської міської об’єднаної територіальної громади з’явились нові меблі – перші класи всіх шкіл громади поповнилися шафами для дидактичних матеріалів.

Відділом освіти, молоді та спорту Олевської міської ради було закуплено 40 комплектів меблів: для 23 великих шкіл – набір шаф, а для 17 малих шкіл –смарт-шафи.

Загальна вартість меблів становить 553 884 грн. Фінансування здійснювалося за рахунок субвенції з державного бюджету на новий освітній простір для Нової української школи та співфінансування з місцевого бюджету у розмірі 10% від загальної вартості.

Нові шкільні меблі яскравого кольору та сучасно оформлені. Діти із задоволенням використовують їх в освітньому процесі, аналізуючи та вивчаючи дидактичні матеріали, та під час перерв.

Раніше для шкіл громади відділ освіти, молоді та спорту також закупив 32 комплекти комп’ютерного обладнання, які складаються з проектора, екрану та кріплень. Загальна вартість обладнання – 414 556 гривень. На 622 889 гривень для всіх шкіл громади були закуплені дидактичні матеріали. Вони необхідні для того, щоб діти могли у цікавій формі вивчати шкільні предмети. Фінансування здійснювалось за кошти субвенції на новий освітній простір для НУШ та співфінансування з місцевого бюджету у розмірі 10%.

На фото: учні перших класів Олевської ЗОШ №3

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту