Триває облаштування внутрішніх санвузлів у Варварівській ЗОШ.

Для внутрішніх туалетів виділено окремі кімнати: для хлопчиків та для дівчаток. Наразі робітники вже завершують вкладання плитки на стінах санітарних кімнат.

Кошти на ремонт санвузлів надійшли згідно субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за сприяння народного депутата України Володимира Арешонкова.

Варто зазначити, що проблема вуличних шкільних вбиралень була актуальна не лише для сільських навчальних закладах громади. Влітку 2017 року заклади освіти перейшли на баланс об’єднаної територіальної громади. На той час внутрішніх санвузлів не було навіть у одних з найбільших шкіл громади: Олевській ЗОШ №3 та ЗОШ №2.

Спочатку вбиральні були облаштовані в Олевській ЗОШ №2, пізніше – в Олевській ЗОШ №3.