Абсолютна перемога у Всеукраїнському конкурсі!

З 21 по 23 березня цього року в  Тернополі   проходив Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Житомирську область представляла учениця 6-го класу Юрівської ЗОШ І-ІІ ст. Талах Софія (директор Талах Г.А., керівник музею, учитель історії Талах В.І.). Артистизм, творче  проведення екскурсії у поєднанні з демонстрацією експозицій шкільного музею справили приємне враження на науковців, членів журі конкурсу, присутніх. Софія була визнана однією з найкращих екскурсоводів серед 58 конкурсантів з різних областей України і стала абсолютним переможцем у номінації «краєзнавчі музеї».

Учениця Юрівської школи Талах Софія нагороджена дипломом І ступеня Міністерства освіти  і науки України та цінним подарунком.

Вітаємо Софію. Так тримати!