Прийом заявок для участі в архітектурному бліц-конкурсі завершився

Завершився прийом заявок для участі у відкритому архітектурному бліц-конкурсі на визначення кращої проектної пропозиції «Створення скульптурної композиції, присвяченої Олевській республіці та її засновнику Тарасу Бульбі-Боровцю». Згідно Програми конкурсу, період реєстрації заявок тривав з  25 лютого 2019 р. по 25 березня 2019 року.

За цей час до Олевської міської ради надійшло три заявки з двох областей України – Житомирської та Рівненської. Втім, жодної заявки з міста Олевськ.

Серед учасників конкурсу: Валентина Дем’янова (м. Рівне), Тарас Бурик (смт Квасилів, Рівненська обл.) та ФОП Сергій Бабков (с. Зарічани, Житомирська обл.).

Наразі триває конкурсне проектування. Останній термін подачі конкурсних проектів – 26 квітня 2019 р. до 18.00 год. Серед етапів конкурсу також: перевірка проектів на відповідність умовам конкурсу, виставка проектів, громадське обговорення, робота журі.

За результатами конкурсу журі має право рекомендувати провести другий тур.